











1 998 ₴
| Матеріал | Акрил, Алюміній |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 1690 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 90 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |