









8 398 ₴ 6 718 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 400-1200 мм |
| Діаметр | 600 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 37 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 2200 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |