









3 570 ₴ 2 856 ₴
| Матеріал | Алюміній, Силікон |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 800-3750 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 11 Вт |
| Колірна температура | 3000-4000k |
| Світловий потік | 600 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |