







6 195 ₴ 4 647 ₴
| Колір | Латунь |
|---|---|
| Висота | 367-3167 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 16 Вт |
| Колірна температура | 2600-3500к |
| Світловий потік | 1100 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |