









3 885 ₴
| Матеріал | Алюміній, Силікон |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 367-3167 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 3000-4000k |
| Світловий потік | 630 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |