













972 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 3 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 250 Лм |
| Кут розсіювання | 65° |
| ДхШ врізання | 73 мм х 43 мм |
| Глибина посадки | 70 мм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |