









1 176 ₴ 941 ₴
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 5 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 400 Лм |
| Кут розсіювання | 60° |
| ДхШ врізання | 122 мм х 43 мм |
| Глибина посадки | 60 мм |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |