













1 113 ₴ 890 ₴
| Матеріал | Алюміній, Пластик |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Висота | 360 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 3 Вт |
| Колірна температура | 3000k |
| Світловий потік | 180 Лм |
| Кут розсіювання | 350° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 65 |