







7 455 ₴ 5 964 ₴
| Колір | Матове золото |
|---|---|
| Висота | 100-1200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 48 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 2200 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |