







7 980 ₴ 5 586 ₴
| Матеріал | Алюміній, Силікон |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Висота | 100-1200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 48 Вт |
| Колірна температура | 2600-3500к |
| Світловий потік | 2200 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |