





5 229 ₴
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Колір | Латунь |
| Діаметр | 400 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 4000k |
| Світловий потік | 1250 Лм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольору | 80 CRI |
| Ступінь захисту | IP 20 |